Adamsdown |
Manzoor Ahmed |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Adamsdown |
Nigel Howells |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Butetown |
Ali Ahmed |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Caerau |
Peter Bradbury |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Caerau |
Elaine Simmons |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Canton |
Richard Cook |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Canton |
Cerys Furlong |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Canton |
Ramesh Patel |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Cathays |
Elizabeth Clark |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Cathays |
Sam Knight |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Cathays |
Sarah Merry |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Cathays |
Chris Weaver |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Creigiau and St Fagans |
Graham Thomas |
Welsh Conservatives / Ceidwadwyr Cymreig |
|
Cyncoed |
Margaret Jones |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Cyncoed |
Kate Lloyd |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Cyncoed |
David Rees |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Ely |
Susan Goddard |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Ely |
Russell Goodway |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Ely |
Jim Murphy |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Fairwater |
Lisa Ford |
Plaid Cymru |
|
Fairwater |
Neil McEvoy |
Plaid Cymru |
|
Fairwater |
Paul Mitchell |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Gabalfa |
Ed Bridges |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Gabalfa |
Gareth Holden |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Grangetown |
Ashley Govier |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Grangetown |
Chris Lomax |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Grangetown |
Lynda Thorne |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Heath |
Fenella Bowden |
Heath Independent |
|
Heath |
Graham Hinchey |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Heath |
Lyn Hudson |
Welsh Conservatives / Ceidwadwyr Cymreig |
|
Lisvane |
David Walker |
Welsh Conservatives / Ceidwadwyr Cymreig |
|
Llandaff |
Gareth Aubrey |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Llandaff |
Kirsty Davies |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Llandaff North |
Dilwar Ali |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Llandaff North |
Siobhan Corria |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Llanishen |
Phil Bale |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Llanishen |
Andrew Graham |
Welsh Conservatives / Ceidwadwyr Cymreig |
|
Llanishen |
Garry Hunt |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Llanishen |
Julia Magill |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Llanrumney |
Keith Jones |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Llanrumney |
Heather Joyce |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Llanrumney |
Derrick Morgan |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Pentwyn |
Joseph Carter |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Pentwyn |
Paul Chaundy |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Pentwyn |
Keith Hyde |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Pentwyn |
Judith Woodman |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Pentyrch |
Craig Williams |
Welsh Conservatives / Ceidwadwyr Cymreig |
|
Penylan |
Joe Boyle |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Penylan |
Tricia Burfoot |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Penylan |
Bill Kelloway |
Welsh Liberal Democrats / Democratiaid Rhyddfrydol Cymru |
|
Plasnewydd |
Daniel De'Ath |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Plasnewydd |
Mohammad Javed |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Plasnewydd |
Sue Lent |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Plasnewydd |
Mary McGarry |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Pontprennau and Old St Mellons |
Georgina Phillips |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Pontprennau and Old St Mellons |
Dianne Rees |
Welsh Conservatives / Ceidwadwyr Cymreig |
|
Radyr and Morganstown |
Rod McKerlich |
Welsh Conservatives / Ceidwadwyr Cymreig |
|
Rhiwbina |
Jayne Cowan |
Independent Group |
|
Rhiwbina |
Adrian Robson |
Independent Group |
|
Rhiwbina |
Eleanor Sanders |
Independent Group |
|
Riverside |
Iona Gordon |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Riverside |
Phillip Hawkins |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Riverside |
Cecilia Love |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Rumney |
Bob Derbyshire |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Rumney |
Jacqueline Parry |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Splott |
Luke Holland |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Splott |
Gretta Marshall |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Splott |
Huw Thomas |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Trowbridge |
Ralph Cook |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Trowbridge |
Michael Costas-Michael |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Trowbridge |
Monica Walsh |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Whitchurch and Tongwynlais |
Chris Davis |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Whitchurch and Tongwynlais |
Jonathan Evans |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Whitchurch and Tongwynlais |
David Groves |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|
Whitchurch and Tongwynlais |
Ben Thomas |
Welsh Labour / Llafur Cymru |
|